ضوابط و مقررات و راهنمای خرید کتاب

ضوابط فروش کتاب‌های انتشارات دانشگاه شیراز

شیوه‌ توزیع کتاب

در حال حاضر انتشارات دانشگاه شیراز با عاملان فروش در سراسر کشور ارتباط مستقیم دارد و به طور متناوب فهرست کتاب های منتشر شده با قیمت غیر قابل تغییر برای آنان ارسال می‌شود. علاوه بر این عوامل توزیع می‌توانند از طریق این سایت نیز از جدیدترین اطلاعات کتابهای منتشر شده آگاهی یابند. در طول ‌روز واحد فروش سفارش خرید را از طریق سایت، ایمیل، تلفن و احیاناً مراجعات حضوری دریافت و بلافاصله کتاب های درخواستی به شهرستان ها یا بنگاه های باربری حمل می‌شود و به دورترین نقطه کشور می‌رسد. هیچ یک از فروشندگان، مجاز به تغییر قیمت کتاب نیستند.

ضوابط فروش

خرید از 5،000،000 ریال تا  10،000،000 ریال به صورت نقدی با 10% تخفیف 

خرید از 10،000،000 ریال به بالا به صورت نقدی با 15% تخفیف 

با کسانی که تمایل داشته باشند به عنوان نماینده مؤسسه فعالیت نمایند قرارداد منعقد می‌شود.

نکته مهم: کتاب‌های فروخته شده جز در موارد استثناء (اشکالات چاپی) به هیچ‌وجه قابل استرداد نیست.

شیوه خرید

خرید کتاب‌های منتشر شده توسط متقاضیان محترم به روش های زیر امکان‌پذیر می‌باشد:١ - خرید از طریق مراجعه حضوری 
آدرس و تلفن مراکز پخش و فروش انتشارات دانشگاه شیراز

1- واحد انتشارات دانشگاه شیراز واقع در ساختمان مدیریت دانشگاه شیراز- طبقه پنجم

2- کتابفروشی دانشگاه شیراز واقع در میدان اصلی دانشگاه٢ - خرید از طریق تماس تلفنی و ارسال فهرست کتب مورد نیاز 

بدیهی است هزینه حمل کتاب از انبار تا باربری با انتشارات دانشگاه و از باربری تا مقصد برعهده متقاضی (خریدار)‌ می‌باشد و کتب ارسالی طبق درخواست اولیه متقاضی جز در موارد اشکالات چاپی به هیچ‌وجه قابل استرداد نمی‌باشد و نیز هیچ گونه مسئولیتی ناشی از خسارت وارده احتمالی از باربری تا مقصد برعهده انتشارات نخواهد بود.


٣ - خرید اینترنتی 
علاقمندان می‌توانند از طرق سایت اینترنتی انتشارات دانشگاه شیراز به آدرس press.shirazu.ac.ir با انتخاب کتاب مورد نظر به همراه ذکر آدرس دقیق پستی خود، آن را از طریق پست دریافت نمایند.(ورود به سامانه خرید کتاب)

ارسال کتاب‌هایی که به‌صورت اینترنتی خریداری شده است به دو شیوه انجام می‌گیرد:

  • پست پیشتاز که هزینه ارسال آن برعهده خریدار است و به‌ هنگام خرید و به تناسب تعداد کتاب‌ها، از طریق شماره تماس‌های داده شده امکان استعلام فراهم است؛
  • ارسال در شهر شیراز از طریق پیک انجام می‌شود که هزینه آن به عهده خریدار است.

نکته مهم: با توجه به تعطیلی روزهای پنجشنبه و جمعه، امکان ارسال کتاب از طریق پیک در این روزها و نیز ایام تعطیلات رسمی میسر نیست.

 

 با توجه به مکانیزه بودن مراحل ثبت سفارشات، لطفا در درج مشخصات فردی از جمله نام کامل ، آدرس و کد پستی کامل و شماره تلفن خود نهایت دقت را بفرمایید . مسئولیت عدم درج صحیح مشخصات و به تبع آن ارسال نشدن سفارشات بر عهده متقاضی است